Sakarya’da düzenlenen 11. Uluslararası Valilik Kupası Judo Turnuvası tamamlandı.
Türkiye Judo Federasyonu ve Sakarya Judo İl Temsilciğince 30 Ağustos Zafer Haftası kapsamında Serdivan Spor Salonu’nda gerçekleştirilen turnuvada, Türkiye’den 42 ilin yanı sıra Azerbaycan, Tataristan Cumhuriyeti, Adige Cumhuriyeti, Ukrayna, Suriye, Gürcistan, İran, Afganistan ve Kazakistan’dan toplam 1320 sporcu katıldı.
Sakarya Valiliği ile Büyükşehir Belediyesinin de desteklediği turnuvaya katılan sporcular, minikler, süper minikler, ümitler ve yıldızlar kategorilerinde tatamide birbirleriyle mücadele etti.
Turnuvada dereceye giren sporculara madalyaları takdim edildi.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024DÜNYA
27 Temmuz 2024DÜNYA
27 Temmuz 2024DÜNYA
27 Temmuz 2024DÜNYA
27 Temmuz 2024DÜNYA
27 Temmuz 2024DÜNYA
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.