Torku
CHP Genel Başkan Yardımcısı Eren Erdem, Gazetecileri Ziyaret Etti

CHP Genel Başkan Yardımcısı Eren Erdem, Gazetecileri Ziyaret Etti

ABONE OL
Ağustos 18, 2023 14:58
CHP Genel Başkan Yardımcısı Eren Erdem, Gazetecileri Ziyaret Etti
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Netwifi

Son Güncelleme: 18.08.2023 17:59

CHP Genel Başkan Yardımcısı Eren Erdem, gazeteciler Barış Pehlivan ve Merdan Yanardağ’ı İstanbul Silivri’deki Marmara Cezaevi’nde ziyaret etti. Erdem, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, gazetecilerin haksız yere tutulduğunu ve davalarının takipçisi olacaklarını belirtti. Erdem, gazetecilerin özgürlüğüne kavuşana kadar mücadelelerinin devam edeceğini vurguladı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Eren Erdem, gazeteciler Barış Pehlivan ve Merdan Yanardağ’ı İstanbul Silivri’deki Marmara Cezaevi’nde ziyaret etti. Erdem, “Haksız yere burada olduklarının farkındayız. Davalarının takipçisiyiz. Onlar dışarı çıkana kadar mücadelemiz devam edecek” dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Eren Erdem, gazeteciler Barış Pehlivan ve Merdan Yanardağ’ı eski adı Silivri olan Marmara Cezaevi’nde ziyaret etti. Erdem, ziyaretin ardan yaptığı açıklamada, “Sizlere çok selamları var. Çok güçlüler. Çok kararlılar. Ancak haksız ve hukuksuz yere içeride tutuluyorlar. Özellikle Merdan Yanardağ benim daha önce kaldığım bölümde tutuluyor. Son derece güçlü ve kararlı. Haksız yere burada olduklarının farkındayız. Davalarının takipçisiyiz. Onlar dışarı çıkana kadar mücadelemiz devam edecek. Türkiye’de gazetecilik yaptığı için tutuklanan herkesin mücadelesine sahip çıkmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: ANKA


    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP