ÇUMRA BELEDİYESİ HALK SAĞLIĞI KONUSUNDA GIDA DENETİMLERİNDE TAVİZ VERMİYOR

ABONE OL
Ekim 14, 2021 09:00
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Netwifi

Çumra Belediyesi son aylarda yaptığı başarılı gıda denetimlerine devam edip sağlıksız gıda satışı yapanlara taviz vermiyor.

Halka hizmet Hakka hizmettir prensibiyle çalışmalarını sürdüren Çumra Belediyesi, halk sağlığından taviz vermeden ilçede fırın ve pastahane imalathanelerinde rutin denetimlerine aralıksız devam ediyor. Yapılan denetimlerde sağlıksız gıda satışı ve gerekli hijyenik şartları oluşturmayan işletmeler uyarılarak gerekli yasal müeyyideler uygulanıyor.

İlçede yapılan gıda denetimleri ile ilgili açıklamalarda bulunan Çumra Belediye Başkanı Recep Candan; “Halkımızın sağlığı her şeyin üzerindedir. Halkımızın sağlığına tehdit unsuru oluşturan her türlü unsurun önüne geçmek için taviz vermeden denetimlerimizi sürdürüyoruz. Hele de bu pandemi süreci bu denetimlerin önemini daha da arttırdı. Bundan sonrada denetimlerimizi daha sıklaştırarak haftalık değil günlük olarak devam edeceğiz. Bu konuda başarılı çalışmalar yapan zabıta müdürlüğü ekiplerimizi kutluyor ve teşekkür ediyorum” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.