Torku
ÇUMRA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ALTUNYALDIZ  OKULLARI  ZİYARET ETTİ

ÇUMRA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ALTUNYALDIZ OKULLARI ZİYARET ETTİ

ABONE OL
Mayıs 23, 2024 13:58
ÇUMRA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ALTUNYALDIZ  OKULLARI  ZİYARET ETTİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Netwifi

Çumra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Altunyaldız ve Şube Müdürü Mustafa Uysal, okul ziyaretleri kapsamında ilçedeki okulları gezerek öğretmen ve öğrencilerle buluştu. Ziyaret edilen okullar arasında Gökhüyük İlkokulu ve Ortaokulu, Alibeyhüyüğü Atatürk İlkokulu, Cumhuriyet İlkokulu ve Ortaokulu, Alibeyhüyüğü Şehit Selvet Şimşek İmamhatip Ortaokulu ve İmamhatip Lisesi yer aldı.

Altunyaldız ve Uysal, öğretmenlerle eğitim süreçleri hakkında görüş alışverişinde bulundu. Öğrencilerle de bir araya gelen yetkililer, onların eğitimlerine dair sorularını yanıtladı ve motivasyonlarını artıracak konuşmalar yaptı.
Müdür Altunyaldız, ziyaretler sırasında yaptığı konuşmalarda, eğitimin önemine dikkat çekerek, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmesi için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz,” dedi. ÇUMRA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ALTUNYALDIZ OKULLARI ZİYARET ETTİÇUMRA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ALTUNYALDIZ OKULLARI ZİYARET ETTİÇUMRA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ALTUNYALDIZ OKULLARI ZİYARET ETTİÇUMRA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ALTUNYALDIZ OKULLARI ZİYARET ETTİÇUMRA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ALTUNYALDIZ OKULLARI ZİYARET ETTİ

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.