ÇUMRA PTT MERKEZ MÜDÜRÜ RABİA TEKİN GÖREVİNDEN AYRILDI

ABONE OL
Ekim 14, 2021 08:52
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Netwifi

29.09.1987 tarihinde Çumra PTT Merkez Müdürlüğünde göreve hayatına başlayan Rabia Tekin, 26 yıl sonra 21.07.2013 tarihinde Çumra Merkez PTT Müdürlüğüne Müdür olarak atandı. Çumra PTT Merkez Müdürlüğü görevini yürüten, Konya Selçuk üniversitesi Yüksek Lisans Mezunu, Taekwondo federasyonuna kayıtlı Taekwondo Hakemi de olan Rabia Tekin eş durumundan Adana’ya atanması nedeniyle Çumra’daki görevinden ayrıldı.
Rabia Tekin, ayrılışı nedeniyle veda mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Allah’ın izni ile, 26 yıl sonra, PTT Merkez Müdürü olarak atandığım Çumra’dan şükürler olsun ki sorunsuz bir sekilde; 1 Teşekkür (Başmüdürlük makamından, 2 Başarı Belgesi (Kaymakamlık Makamından) layık görülerek; 05.02.2021 tarihinde eş durumu tayinle Adana’da başlamak üzere ayrılış yaptım. Çumra’da Müdür olarak göreve başladığım 2013 yılından bugüne kadar sizlere hizmet sürecinde, şahsıma göstermiş olduğunuz işbirliği, dostluk ve anlayış için çok teşekkür ederim. Bu teşekkürü birebir şansınızı ayrı ayrı ziyaret ederek dilemek isterdim. Ancak malum pandemi nedeni ile ve zamanın darlığı nedeniyle bunu yapamamış olmaktan dolayı çok üzgünüm. Her şey için teşekkür eder, hakkınızı helal etmenizi dilerim. Benden yana var ise helal olsun. Her daim nerede olur isem olayım, her daim yardımcı olabileceğim bir şey olur ise bir telefon kadar yakın olduğumu bildirir, selam, sevgi ve saygılarımı sunarım. Sağlıkla kalınız.” A.ARAN

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.