ÇUMRA TİCARET VE SANAYİ ODASI TARAFINDAN EĞİTİME BİR DESTEK DAHA

ABONE OL
Ekim 14, 2021 09:01
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Netwifi

Her yıl  olduğu gibi bu yılda ÇUMRA TİCARET VE SANAYİ ODASI  TOBB’un öncülüğünde başlatılan tablet kampanyasına destek vererek, uzaktan eğitime erişim zorluğu yaşayan öğrenciler için Milli Eğitim Müdürlüğü aracılığı ile tablet dağıtımına başladı.

Bu yıl ‘’Bugünün küçük parmakları bir gün Türkiye’nin geleceğine imza atacaklar’’ vurgusuyla uzaktan eğitime erişim zorluğu yaşayan öğrenciler için  tablet bilgisayar olarak yapılacak olan eğitim yardımları, Çumra Ticaret ve Sanayi Odasında düzenlenen tablet dağıtım töreninde Yönetim Kurulu Başkanı  Metin KURAL tarafından  Çumra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet ALTUNYALDIZ’ a teslim edildi.

Çumra Ticaret ve Sanayi Odasında düzenlenen tablet dağıtım törenine Çumra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet ALTUNYALDIZ, Şube Müdürü  Vedat TOPBAŞ,  Meclis Başkanı Uğur YILDIZ, Yönetim Kurulu Başkanı Metin KURAL, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Halil İbrahim KILINÇ ve Yönetim Kurulu Sayman üyesi Gökhan TUĞYAN katıldılar.

TOBB’un öncülüğünde sosyal sorumluluk kapsamındaki projelerin içinde yer almaktan büyük keyif aldıklarını ifade eden Çumra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı  Metin KURAL konuyla ilgili olarak;

“Konu eğitim ve eğitime destek olunca daha hassasız. Geleceğimiz için çocuklarımıza destek olmamız gerektiği bilinciyle hareket etmek durumundayız. Bildiğiniz gibi her yıl eğitim desteklerinin düzenli olarak yapılmasına büyük önem veriyoruz. Önceki yıllarda üst kuruluşumuz olan TOBB ve değerli üyelerimizin destekleri ile   yabancı dil dijital sözlük ,kırtasiye ekipmanları, kışlık mont gibi yaptığımız yardımları bu yıl geçmiş yıllardan farklı olarak, içinde bulunduğumuz pandemi  nedeniyle uzaktan eğitim gören ancak uzaktan eğitime erişim zorluğu yaşayan çocuklarımızı hedef alarak tablet bilgisayar olarak Milli Eğitim Müdürlüğümüz aracılığı ile öğrencilerimize ulaştırıyoruz. TOBB öncülüğünde yürütülen kampanya dolayısıyla eğitime desteğini eksik etmeyen TOBB Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na teşekkür ediyor. Yine  Bizlerden  desteklerini ve sonsuz güvenlerini  esirgemeyen üyelerimize tek tek teşekkürü bir borç biliyorum.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.