Konyaspor öğle saatlerinde yaptığı taktik antrenmanla yeni sezon hazırlıklarını sürdürdü.
Kayacık Tesisleri’nde Teknik Direktör Aleksandar Stanojevic yönetiminde gerçekleştirilen antrenman, ısınma hareketleri ve top çalışması ile başladı. Daha sonra futbolcular, 3’e 3 oyun ve pas oyunu ile devam eden antrenmanda gruplar halinde savunma-hücum organizasyonu çalışması yaptı. İdman, taktik çalışma ve koşu ile sona erdi.
Yeşil-beyazlılar, yarın yapacağı antrenman ile hazırlıklarına devam edecek. – KONYA
EKONOMİ
24 Temmuz 2024DÜNYA
24 Temmuz 2024DÜNYA
24 Temmuz 2024DÜNYA
24 Temmuz 2024DÜNYA
24 Temmuz 2024DÜNYA
24 Temmuz 2024DÜNYA
24 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.