PANDEMİDE ÇUMRA OKUYOR

ABONE OL
Ekim 14, 2021 08:59
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Netwifi

KİTAP OKUMA YARIŞMASI BAŞLADI

Çumra’da gençlerin pandemi döneminde kitap okuma alışkanlıklarının artmasını sağlamak amacıyla

‘Pandemide Çumra Okuyor’ ismiyle ödüllü kitap okuma yarışması başladı.

Çumra Belediyesi ve Çumra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen ‘ Pandemide Çumra Okuyor’ ödüllü kitap okuma yarışması başladı. Etkinlik kapsamında, Pandemi döneminde gençlerin kitap okuma alışkanlıklarını üst seviyeye çıkarma amacıyla hedeflenen proje kapsamına değerlendirilen eserler, farklı sınıf kategorilerine göre belirlendi. Başvurular, belediyeye müracaata gelen katılımcılara elden teslim yapılarak gerçekleştirilecek. Yarışmada dereceye giren öğrencilere sürpriz ödüller verilecek. Başvurular 4 Şubat – 5 Mart tarihleri arasında alınacak.

Çumra’da gençleri kitaplarla daha kolay yollardan buluşturmayı hedeflediklerini kaydeden Çumra Belediye Başkanı Recep Candan; “ Okuma yarışmasında gençlerimize vereceğimiz küçük ödüllerden öte, okumanın verdiği hazzın ve katacağı vizyonun en büyük ödül olduğunu düşünüyoruz. Çumra  Belediyesi olarak; yaşadığımız coğrafyanın değerlerini geleceğe taşıyacak olan gençlerimizi okuma seferberliğimize davet ediyoruz.” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.