Siirt’te katıldığı müsabakalarda atletizm ve kicks boks branşında Türkiye derecesi elde eden sporcular altınla ödüllendirildi.
Siirt Belediye Başkan Yardımcısı Abdülmecit İlhan, Belediye Spor Kulübü sporcularından Muhittin Gürhan, Vedat Kayıkçı, Muhammet Ali Özgür ve Bünyamin Kayıkçı ile antrenörlerini kabul etti.
Sporcuları başarılarından dolayı kutlayan İlhan, Vali ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu’nun himayelerinde çocuk ve gençlere yönelik sportif desteklerin devam edeceğini belirtti.
İlhan, daha sonra sporcuları altınla ödüllendirdi.
EKONOMİ
26 Temmuz 2024DÜNYA
26 Temmuz 2024DÜNYA
26 Temmuz 2024DÜNYA
26 Temmuz 2024DÜNYA
26 Temmuz 2024DÜNYA
26 Temmuz 2024DÜNYA
26 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.