DOLAR

27,1479

0.08%
EURO

29,0073

0.11%
ALTIN(gr)

1.680,48

0,38%
BİST 100

8039.18

0,38%
  • Cumrapostasi.com
  • Ekonomi
  • Toyota Türkiye Brandon Hall Group HCM Mükemmellik Ödülleri’nde Gold Ödülü Aldı

Toyota Türkiye Brandon Hall Group HCM Mükemmellik Ödülleri’nde Gold Ödülü Aldı

ABONE OL
Ağustos 28, 2023 10:31
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Netwifi

Toyota Türkiye, Brandon Hall Group HCM Mükemmellik Ödülleri’nde “Gold” ödüle layık görüldü.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış AŞ, dünyanın en prestijli iş ödülleri arasında yer alan Brandon Hall Group HCM Mükemmellik Ödülleri kapsamında önemli bir başarıya daha imza attı.

Toyota Türkiye, 2023 Brandon Hall Group HCM Mükemmellik Ödülleri’nde “Yetenek Yönetimi Ödülleri” kategorisinde “Gold” ödülün sahibi oldu.

Yetenekler tarafından en çok tercih edilen şirketlerden biri olma ve yetenekleri elde tutma konusunda her geçen gün çalışanlarına yeni programlar sunan Toyota Türkiye, kurum kültürünü ileriye taşımaya ve çalışanlarının kendilerini her alanda geliştirmelerine, aynı zamanda “insana saygı” felsefesiyle her adımda “değerli” hissetmelerine, çalışanların en özel anlarında yanlarında olmaya ve başarıları birlikte kutlamaya özen gösteriyor.

Tüm çalışanlarının “Toyota yolculuğunda” gelişimlerine ortak olmayı hedefleyen Toyota Türkiye, 2022’de takdir ve ödüllendirme yolculuğunu dijital platforma da taşıdığı “Arigato” sayesinde anlık teşekkür ve ödüllendirmelerle çalışan bağlılığını artırırken, aynı zamanda şirket içerisindeki teşekkür kültürünü yaygınlaştırarak çalışanların motivasyonunu da yükseltmeyi başardı. Tüm bu yolculuk, Toyota’nın mükemmellik arayışını da yansıtarak çalışanların daha mutlu bir çalışma ortamı ve iyi bir kariyer elde etmesine katkı sağlıyor.

Verilen bilgiye göre, Brandon Hall Group HCM Mükemmellik Ödülleri, 30 yılı aşkın süredir 10 milyondan fazla çalışan ve yöneticinin gelişimini etkileyen, öğrenme ve gelişim, yetenek yönetimi, liderlik gelişimi, yetenek kazanımı, insan kaynakları, satış performansı, çeşitlilik, eşitlik ve dahil etme ve iş mükemmelliğinin geleceği alanlarındaki girişimler için en iyi uygulamaları tanıyan, küresel iş dünyasındaki en prestijli ödüllerden biri olurken, Brandon Hall Group, başvuru yapan programları iş ihtiyaçlarına uygunluk, program işlevselliği, entegrasyon, yaratıcılık ve ölçülebilir faydalar gibi birçok noktada kapsamlı şekilde inceliyor.

Toyota Türkiye’nin “Takdir ve Ödüllendirme Yolculuğu” programı da deneyimli sektör uzmanları, Brandon Hall Group analistleri ve yöneticilerden oluşan bir panel tarafından değerlendirilerek “Gold” ödüle layık görüldü.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.