Torku
Yol Çalışmaları Nedeniyle Trafikte Dikkatli Olunmalı

Yol Çalışmaları Nedeniyle Trafikte Dikkatli Olunmalı

ABONE OL
Ağustos 13, 2023 06:17
Yol Çalışmaları Nedeniyle Trafikte Dikkatli Olunmalı
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Netwifi

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, Ümraniye- Şile yolunun 12-13. kilometrelerinde köprü yapım çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun her iki platformunda sol şeritler trafiğe kapatılarak trafik akışı diğer şeritlerden sağlanıyor.

Mengen-Yeniçağa yolunun 24. kilometresinde meydana gelen heyelan dolayısıyla Mengen-Yeniçağa istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Yeniçağa-Mengen istikametinden iki yönlü (gidiş-geliş) olarak gerçekleşiyor.

TAG Otoyolu’nun Narlı- Nurdağı kavşakları 17-21. kilometrelerinde üstyapı onarım çalışmaları sebebiyle Adana istikametinde şerit aktarımı yapılarak ulaşım Gaziantep istikametinden iki yönlü ve kontrollü sağlanıyor.

Çorum Çevre yolunun yeni İskilip farklı seviyeli kavşağı 0-2. kilometrelerinde ve Devrekani İYA-Kastamonu-Ilgaz yolunun 4-5. kilometrelerinde yol yapım çalışmaları devam ettiğinden bu kesimlerde ulaşıma kontrollü izin veriliyor.

Antalya – Alanya devlet yolunun 78-131. kilometrelerinde BSK onarım, Göle- Ardahan devlet yolunun 40-41. kilometrelerinde yol bakım onarım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Trabzon- Gümüşhane yolunun 28-31. kilometrelerinde, Nevşehir- Aksaray yolunun 4-10. kilometrelerinde ve Muğla- Denizli yolunun 18-20. kilometrelerinde yol yapım çalışmaları dolayısıyla bu kesimlerde ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sürdürülüyor.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.