Torku
Huğlu’daki KOP tekstil atölyesinin üretim kapasitesi artırılıyor

Huğlu’daki KOP tekstil atölyesinin üretim kapasitesi artırılıyor

ABONE OL
Ekim 3, 2023 13:17
Huğlu’daki KOP tekstil atölyesinin üretim kapasitesi artırılıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Netwifi

Son Güncelleme: 03.10.2023 14:40

Beyşehir ilçesinde av tüfeği üretim merkezlerinden Huğlu Mahallesi’nde kurulu bulunan KOP Tekstil Atölyesi’nin üretim kapasitesi artırılacak.

Konya’nın Beyşehir ilçesinin av tüfeği üretim merkezlerinden Huğlu Mahallesinde kurulu bulunan KOP Tekstil Atölyesi’nin üretim kapasitesi daha da artırılıyor.

Huğlu’da out door tekstil üretiminin kapasitesini artıracak ve kamu kurumlarının aydınlatma ve ısıtma sistemlerinin revizyonunu gerçekleştirecek 2 projenin protokolü Beyşehir Kaymakamı Mehmet Kemal Akpınar ile Konya Ovası Projesi (KOP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Dr. Murat Karakoyunlu tarafından imzalandı. Beyşehir Kaymakamlığı toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi Başkanı Naci Tanık ile Huğlu Savunma Sanayi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü İbrahim Sümbül de katıldı.

Toplantıda, Beyşehir Kaymakamlığı, Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi ve KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı işbirliğinde yürütülen ve KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığının SOGEP Mali Destek Programı çerçevesinde finanse ettiği “Huğlu KOP Tekstil Atölyesi”nin üretim kapasitesinin artırılmasına yönelik yapılacak çalışmalar ele alındı. Toplantıda, Huğlu Savunma Sanayi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin “Aydınlatma ve Isıtma Sistemleri Geliştirilmesi Revizyonu” projesine yönelik protokol de taraflar arasında imzalandı. – KONYA

Kaynak: AA


    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.