Torku
İHH Seydişehir Bayan Gönüllüleri Filistinlilere Destek İçin Kermes Düzenledi

İHH Seydişehir Bayan Gönüllüleri Filistinlilere Destek İçin Kermes Düzenledi

ABONE OL
Ekim 22, 2023 14:04
İHH Seydişehir Bayan Gönüllüleri Filistinlilere Destek İçin Kermes Düzenledi
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Netwifi

Son Güncelleme: 22.10.2023 17:01

Konya’nın Seydişehir ilçesinde İHH Seydişehir Bayan Gönüllüleri tarafından Filistinlilere destek amacıyla bir kermes düzenlendi. Kermesten elde edilecek gelirler Konya İHH’ya gönderilerek Gazzelilere ulaştırılacak. İHH Seydişehir Temsilcisi Ali Demirel, kermese yoğun bir katılım olduğunu belirterek, Filistinli kardeşlerin yararına bir şeyler yapmaya çalıştıklarını ifade etti.

Konya’nın Seydişehir ilçesinde İHH Seydişehir Bayan Gönüllüleri Filistinlilere destek için kermes düzenledi.

Hacıseyitali Mahallesi’nde açılan ve 3 gün sürecek olan kermesten elde edilecek gelirler Konya İHH’ya gönderilerek Gazzelilere ulaştırılması sağlanacak.

Kermeste İHH Seydişehir Temsilcisi Ali Demirel, katılımın yüksek olduğunu ifade ederek, şunları söyledi:

“Oradan da zor durumda olan Gazzeli kardeşlere en kısa sürede ulaştırılacak. Filistinli kardeşlerin yararına düzenlediğimiz kermeste bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Bizler burada olmak üzere küçük paralar bir araya gelince büyük şeyler, büyük yaraları kapatabiliyor. Bir nebze de onların yaralarını sarmak için, bu kermes düzenlenmeye karar verdik. Aksa sadece Filistinlilere ait olan bir şehir değildir, çevresi Allah’ın mübarek kıldığı topraklardır.”

Kaynak: AA


    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.