Konya’nın Ereğli ilçesinde inşaatta iskelede çalıştığı sırada dengesini kaybederek düşen işçi yaralandı.
Olay, Ereğli ilçesi Fatih Mahallesi 93901 Sokak’ta bir süt ürünleri ve mamulleri fabrikasında halen yapımı devam etmekte olan ek bina inşaatında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, A.S. isimli işçi, inşatta dış cephe iskelede çalıştığı sırada dengesini kaybederek yaklaşık 5 metre yüksekten düştü. A.S.’nin düştüğünü fark eden arkadaşları durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından yaralı hastaneye kaldırdı. Tedavi altına alınan yaralının tedavisinin sürdüğü öğrenildi.
Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. – KONYA
EKONOMİ
27 Temmuz 2024DÜNYA
27 Temmuz 2024DÜNYA
27 Temmuz 2024DÜNYA
27 Temmuz 2024DÜNYA
27 Temmuz 2024DÜNYA
27 Temmuz 2024DÜNYA
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.