ÇUMRA BELEDİYE BAŞKANI RECEP CANDAN’DAN İFTAR YEMEĞİ

ABONE OL
Nisan 6, 2022 06:29
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Netwifi

Çumra Belediye Başkanı Recep Candan muhtarlarımız, meclis üyelerimiz, dernek vakıf ve oda başkanlarımız, çarşı yöneticilerimiz, sanayicilerimizle iftar yemeğinde bir araya gelerek istişarede bulundu.

Recep Candan yaptığı açıklamada “Her Ramazan ayında olduğu gibi bu yılda, sivil toplum kuruluşları başta olmak üzere hayır severlerimiz, muhtarlarımız, meclis üyelerimiz, dernek vakıf ve oda başkanlarımız, çarşı yöneticilerimiz, sanayicilerimiz, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardım elini uzatmaktadır.

Hep birlikte istişare toplantısı yaparak fikir alışverişinde bulunduğu, böyle bir çalışmanın Çumra’mızda ihtiyaç sahibi hiç kimsenin kalmayacağı bir başarı ortaya koyacaktır.

Belediye Başkanımız Recep Candan; toplantıya iştirak eden kurum kuruluş, Sivil toplum örgütü yöneticileri, meclis üyelerimiz muhtarlarımız siyasi parti temsilcilerimiz ve tüm hazirunun her birine ayrı ayrı teşekkürlerini ifade etti.
Toplantıya iştirak eden yöneticiler ise bu çalışmanın Çumra’mız için son derece faydalı olduğunu, dayanışma içerisinde olduğumuz müddetçe hiçbir ihtiyaç sahibinin zor durumda kalmayacağını söylediler ve bizim insanımızın hayırsever olduğunu ifade ettiler.” dedi. A.ARAN

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.