ÇUMRA BELEDİYESİ ASFALT ÇALIŞMALARINI BAŞLATTI

ABONE OL
Temmuz 6, 2022 05:42
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Netwifi

Çumra Belediyesi 2022 yılı asfalt sezonunu açtı. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince Avdul Mahallesi’nde sezonun ilk asfalt serimi gerçekleştirildi.
Çumra Belediyesi altyapı hizmetlerinde gerek duyulan noktalarda hızlı çözümler üretmek için çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Çumra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmalar kapsamında Avdul Mahallesinde asfalt sezon açılışı gerçekleşti. Açılış programında konuşan Çumra Belediye Başkanı Av. Recep Candan bu yıl 53 mahallede çalışmaların yol ve diğer fiziki çalışmaların planlanan şekilde devam edeceğini bildirdi.

Çumra’nın toplam 53 mahallesinde gerekli olan tüm çalışmaların titizlikle ve hızlı bir şekilde ilerleyeceğini belirten Çumra Belediye Başkanı Av. Recep Candan, “2022 yılı asfalt sezonumuzu Avdul Mahallemizden başlatmış olduk. Allah izin verirse bu yıl için 53 mahallemiz ile birlikte 1100 km’lik yol ağımız içerisinde gerek asfalt gerek kilitli parke taşı ve park bahçeler ile ilgili yatırımlarımızı tüm mahallelerimizde planlı bir şekilde sürdüreceğiz. Avdul Mahallemizin sorunlarını biliyoruz Çumra Belediyesi olarak bu sorunların çözümü için gayret göstereceğiz.” dedi.
B.ÜNLÜ

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.