ÇUMRA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE DOĞALGAZ ÇALIŞMALARI

ABONE OL
Nisan 13, 2022 06:10
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Netwifi

Çumra Belediye Başkanı Av. Recep Candan, Çumra Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Metin Kural ve Selçuk Gaz Yenilenebilir Enerjiler Genel Müdürü Mustafa Öztürk, Vali Vahdettin Koordinesinde toplandı.

Toplantıda, Çumra ilçesinde devam eden kamu ve özel sektör yatırımları ve Çumra OSB Genişleme Bölgesine Doğal Gazın getirilmesi ile ilgili yapılan çalışmalar değerlendirildi.
Vali Özkan ve misafirleri; Çumra Organize Sanayi Bölgesi’nin faaliyetlerini, ilçemizin ekonomik durumu ve potansiyeli ile yatırımları ve istihdamın artırılması için yapılması gereken çalışmaları değerlendirdi.
Çumra Belediye Başkanı Recep Candan açıklamasında:

“Çumra OSB genişleme bölgesinde yeni sanayi parsellerinin tahsisi dolayısıyla sayın valimizi mevcut durum ve sanayicilerimizin talepleri konusunda sunum yaptık.

Ayrıca Çumra OSB doğalgazının mümkün olan en kısa sürede getirilebilmesi noktasında sayın valimizin önemli katkıları oldu.

Doğalgaz firması temsilcisi ile yapılacak çalışmalar hakkında verimli bir istişare toplantısı gerçekleştirdik.
Çumra Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Metin Kural, Ak Parti İlçe Başkanı Osman Şahin, Selçukgaz Yenilenebilir Enerjiler Genel Müdürü Mustafa Öztürk’ün katılımlarıyla Çumra OSB müteşebbis heyet Başkanı olarak Sayın Valimizin OSB’nin ve Çumra’mızın sorunlarına göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı tüm hemşehrilerimiz adına şükranlarımı sunuyorum.” ifadelerini kullandı.
A.ARAN

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.