HAYDAR FADİM KOCAER LİSESİNDEN TUBİTAK BİLİM FUARI VE RESİM SERGİSİ

ABONE OL
Mayıs 25, 2022 05:43
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Netwifi

Haydar Fadim Kocaer Lisesi tarafından düzenlenen TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı ve Resim sergisi açılışı Çumra Kaymakamı Hüseyin Ece, Çumra Belediye Başkanı Recep Candan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Altunyaldız ve Hayırsever iş insanı Haydar Kocaer tarafından yapıldı.
Açılış sonrasında davetlilere ve konuklara öğrenciler tarafından bilgilendirme yapıldı. Öğrenciler tarafından yapılan eserler konuklara takdim edildi. Ayrıca hayırsever iş insanı Haydar Kocaer konuklara ve öğrencilere yemek ve tatlı ikramında bulundu.

Okul müdürü Mustafa Çıtır “2020-2021 yılında eğitim öğretime açılan okulumuz, Çumra’da proje okul olma özelliğine sahip tek okul olma ayrıcalığıyla TÜBİTAK, E-Twinning, Resim Sergisi ve okul bünyesinde yaptığı projelerle öğrencilerimize geleceğin dünyasında ufuk açmayı hedeflemektedir.
Günümüz dünyasında iletişim araçlarının yaygınlaşması ve bu araçlara ulaşım kolaylığı, bilgiye ulaşmanın ötesinde, bilginin kullanılmasını ve hayata aktarılmasını daha da önemli hale getirmiştir. Okulumuz, öğrencilerimizi hem akademik anlamda yükseköğretime geçiş için hazırlayacak hem de öğrendiklerini hayata uygulayacak beceriler kazandıracaktır. Sadece bilen insanlar değil, bildiğini uygulayan nesiller yetişmesine katkı sağlayacak bu tür etkinlikler, okulumuzda ilerleyen yıllarda daha da artarak devam edecektir. Bu çalışmalarda emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederim. Öğrencilerimiz ve bizler için önemli olan bu günde, bizleri yalnız bırakmayan İlçe Kaymakamımız Sayın Hüseyin ECE, başta olmak üzere Sayın Belediye Başkanımız Recep Candan ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Altunyaldız’a okulumuz adına şükranlarımı sunarım.
Böyle bir okulu ilçemize kazandıran ve her daim desteklerini devam ettiren fuar ve sergimize katılan Hayırsever İş Adamı Haydar Kocaer’e de ayrıca teşekkür ederim” dedi.
A.ARAN

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.