İÇERİÇUMRA MAHALLESİ DOĞALGAZA KAVUŞTU

ABONE OL
Ocak 5, 2023 12:42
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Netwifi

İçeriçumra Mahallesine doğalgaz hattı döşeme çalışmalarının sona ermesi ile birlikte yapılan törenle ilk gaz verildi.
Çumra’da İçeriçumra Mahallesi yıllardır beklediği doğalgaz konforuna kavuştu. Doğalgaz hattı döşeme çalışmaları tamamlanan mahallede yapılan törenle ilk doğalgaz verim işlemi gerçekleştirildi. Doğalgaz açılış töreni Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı ve AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız’ın katılımı ile gerçekleştirildi. Törende Altunyaldız’a; AK Parti Çumra İlçe Başkanı İbrahim Onbaşı, Çumra Belediye Başkanı Recep Candan, Milliyetçi Hareket Partisi Çumra İlçe Başkanı Recep Yıldırım, Cengiz Enerji Proje Müdürü Mustafa Öztürk, İlçe Belediye Başkanları, siyasi parti liderleri ve STK Temsilcileri eşlik etti.
“GÖREVE GELDİĞİMİZ İLK GÜNDEN BUGÜNE İÇERİÇUMRA’YA DOĞALGAZI  GETİMEK İÇİN ÇALIŞTIK”
İçeriçumra mahalle sakinlerinin yoğun olarak talep ettiği konulardan biri olan doğalgaz yatırımı için kayıtsız kalmayan Çumra Belediye Başkanı Recep Candan, açılış töreninde yaptığı konuşmada göreve geldiği günden bu yana mahallenin doğalgaza kavuşması adına çalıştıklarını kaydetti. Candan açıklamasında; “Göreve geldiğimiz günden bugüne paydaşlarımız ile beraber İçeriçumra mahallemizin ihtiyaçlarını gidermek için çalışmalarımıza başladık. Ama İçeriçumra için en önemli yatırım doğalgazdı ve mahallemize doğalgazın getirilmesi için yaptığımız çalışmalarda bize en büyük desteği Sayın Vekilimiz Ziya Altunyaldız verdi ve kendisinin çok büyük emekleri ile bu noktaya gelebildik. İlçemiz ve şahsım adına kendisine şükranlarımı arz ediyorum. Doğalgaz yatırımını gerçekleştirmek gerçekten zor ve büyük bir iş… Bugün bu zorlu süreci tamamlamamız ile birlikte Rabbime şükürler olsun ki doğalgaz yatırımı İçeriçumralı hemşehrilerimizin yaşam kalitesine önemli katkı yapacak, yaşam kalitesini yükseltecek.  D.Sayfa 6′ da

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.