İÇERİÇUMRA MAHALLESİ DOĞALGAZA KAVUŞTU

ABONE OL
Haziran 8, 2022 05:42
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Netwifi

Çumra Belediyesi ve Selçuk Gaz dağıtım şirketi işbirliğinde yürütülen çalışmalar sonucunda İçeriçumra Mahallesi doğalgaza kavuştu.
İçeriçumra mahalle sakinlerinin yoğun olarak talep ettiği konulardan biri olan doğalgaz yatırımı için kayıtsız kalmayan Çumra Belediye Başkanı Av. Recep Candan, göreve geldiği günden bu yana mahallenin doğalgaza kavuşması adına çalışma başlatmıştı. Yapılan yoğun çalışmalar sonucunda İçeriçumra Mahallesi doğalgaz konforuna kavuşturuldu. Doğalgaz kazı töreni için yapılan törende doğalgazın mahalle halkının kullanımına sunulması için ilk boru hattı döşenmiş oldu.
“İçeriçumra Mahallemiz Bir ilk Oldu”
Göreve geldikleri günden bu yana temiz ve konforlu bir yatırım olan doğalgazın, İçeriçumra Mahallesi’ne ulaşması için, hükümet, Çumra Belediyesi ve Selçuk Gaz şirketi el birliği ile önemli işler yaptıklarını ifade eden Çumra Belediye Başkanı Av. Recep Candan; “Çumra’mızın mahallelerine doğalgazın ulaşımı konusunda; Bakan Yardımcılarımız, Milletvekillerimiz, İl Başkanımız ve İlçe Başkanımız ile birlikte yoğun bir çalışma içerisindeyiz. İlçe merkezimiz ile birlikte mahallelerimizin de yaşam kalitesini yükseltmek, hava kirliliğini ortadan kaldırmak, daha yeşil ve temiz bir çevre için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Cenab-ı Hakka şükürler olsun ki bugün ilk kazı çalışmasını başlattığımız yer İçeriçumra Mahallemiz oldu. İçeriçumra Mahallemiz doğal gaz boru hattının olmadığı bir mahalleye doğalgaz hizmetinin ulaştırıldığı ilk mahallemiz… Organize sanayi bölgemizdeki yeni parsellerimizde yatırıcı sayılarımızın artması, İçeriçumra Mahallemizinde bu hizmetten daha erken yararlanmasına büyük katkı sağladı. A.ARAN

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.