İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SEYİT ALİ BÜYÜK İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

ABONE OL
Nisan 6, 2022 06:33
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Netwifi

İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük ilçemizde incelemelerde bulundu. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Altunyaldız’ı makamında ziyaret etti. İlçe müdürü Altunyaldız “il müdürümüzün ilçemizi ve bizleri ziyareti bizleri onurlandırmıstır, kendilerine teşekkür ederiz.” dedi.
İl Müdürü; Programları kapsamında ilk olarak İlçe Kaymakamı Hüseyin Ece ve Belediye Başkanı Recep Candan’ı makamlarında ziyaret etti. Recep Candan ziyaret hakkında “Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdüssettar Yarar Bey’leri ilçemizde misafir ettik.
İlçemizde devam eden eğitim yatırımlarını yerinde inceledik.Yapılması gereken-
ler halkında istişarelerde bulunduk.
İlçemize yakın ilgilerinden ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

İlçemizin egitimdeki durumu ve başarının artırılması, fiziki alanların iyileştirilmesi, ilçemize kız öğrenci pansiyonu ve yeni öğretmenevi kazandırılması konuları değerlendirildi. Akabinde ilçe merkezinde ki okul ve kurumları öğretmen ve öğrenciler ile bir araya geldiler.
Milli Eğitim Müdürü Altunyaldız “İl Milli Eğitim Müdürümuze, ilçe kaymakamımıza, belediye başkanımıza, Çumra Ticaret Odamıza, siyasi parti temsilcilerine ve tüm katılımcılara ilçemize ve kurumlarımıza göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakalardan dolayı müdürlüğümüz ve eğitim camiamız olarak teşekkürlerimizi sunarız.” dedi. A.ARAN

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.