• Cumrapostasi.com
  • Çumra Haber
  • TÜRK DİYANET VAKIF-SEN KONYA ŞUBESİ VE TÜRK YEREL HİZMET-SEN KONYA, KARAMAN VE AKSARAY ŞUBESİNDEN GAZETEMİZE ZİYARET

TÜRK DİYANET VAKIF-SEN KONYA ŞUBESİ VE TÜRK YEREL HİZMET-SEN KONYA, KARAMAN VE AKSARAY ŞUBESİNDEN GAZETEMİZE ZİYARET

ABONE OL
Haziran 8, 2022 05:44
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Netwifi

Türk Diyanet Vakıf Sen Konya Şubesi ve Türk Yerel Hizmet-Sen Şube Başkanları Hüsamettin İğdi ve Şeref Alemdar ile Türk Diyanet Vakıf Sen Konya Şube Başkan Yardımcıları Saadetdin Alim Deniz ile Türk Diyanet Vakıf Sen Genel Merkez Denetleme Kurulu üyesi ve Şube Başkan Yardımcısı Mehmet Demir, İlçe Temsilcileri Mustafa Ağaç ile Mustafa Aytan gazetemizi ziyaret ederek yerel basının önemi ve sorunları ile alakalı görüş alışverişinde bulundu.
Basın bir ülkenin kalkınmasında önemli bir misyona sahiptir. Basın, toplumun vicdanî sesi ve sorunları haykıran temsilcisidir.
Bu nedenle de basının toplumdaki değeri azımsanamaz. Basının temel görevi, insanların çevresinde olup bitenleri gözlemleyerek, toplumu ilgilendiren gelişmeleri okuyucuya anlaşılır bir dille sunmaktır. Halkın; çevresinde, ülkede ve dünyada neler olup bittiğini bilme ihtiyacı vardır. Temelde il ve ilçeler olmak üzere, bölgesel konuları ele alan yerel basın, bilgilendirme görevini öncelikli olarak yerine getiren kitle iletişim aracıdır. Bu nedenle Yerel basın demokrasimizin vazgeçilmezi, hatta güvencesidir. Sahip çıkmalıyız ve desteklemeliyiz. A.ARAN

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.