Torku
BAŞKAN KAVUŞ BİZİM MERAM TAKSİYLE YOLLARDA

BAŞKAN KAVUŞ BİZİM MERAM TAKSİYLE YOLLARDA

ABONE OL
Ağustos 10, 2022 06:08
BAŞKAN KAVUŞ BİZİM MERAM TAKSİYLE YOLLARDA
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Netwifi

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, ‘Bizim Meram Taksi’ ile hemşehrilerine yeniden sürpriz yaptı. Şoför koltuğuna ilk defa pandemi sürecinde oturan ancak salgının artması ile ara veren Başkan Mustafa Kavuş, yeniden direksiyona geçerek taksisine aldığı vatandaşlarla hasbihal etti. Taksi bekleyenlerin yanı sıra durakta otobüs ya da dolmuş bekleyenleri de istedikleri yere kadar götüren Başkan Kavuş, belediye hizmetlerinden dünya gündemine, spordan siyasete kadar hemen hemen her konuda vatandaşlarla sohbet etti. Taksinin direksiyonunda, hemşehrilerinin nabzını tutmak, görüş ve beklentilerini birebir öğrenmek isteyen Başkan Kavuş’u gören vatandaşlar bir taraftan şaşkınlıklarını gizleyemezlerken diğer taraftan da büyük mutluluk yaşadılar.
BAŞKAN KAVUŞ; “BİZİM MERAM TAKSİ, HEMŞEHRİLERİMİZLE ARAMIZDAKİ ONLARCA KÖPRÜDEN YANLIZCA BİRİDİR”
Karşılarında belediye başkanını görenler, yaşadıkları kısa süreli şokun ardından belediyenin çalışmaları hakkındaki düşüncelerini ve Meram için beklentilerini yüz yüze Başkan Kavuş’a anlatma fırsatı yakalarken, Başkan Kavuş da vatandaşlarla sohbet etme ve onların belediye hakkındaki fikirlerini öğrenme fırsatı buldu. ‘Bizim Meram Taksi’nin hemşehrileriyle kurdukları onlarca gönül köprüsünden yalnızca biri olduğunu ifade eden Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, yapılan çalışma ile ilgili şu görüşlere yer verdi; “Göreve başladığımız günden bu yana halkla ilişkiler alanında birbirinden değerli çalışmalar ortaya koyduk. Öncelikle hemşehrilerimizle hep iç içe olduk. Bugüne değin, ben belediyedeyken gelip görüşmeden gönderdiğim hiçbir hemşehrim olmamıştır. Eğer belediyede değilsem de bilgilerini alıp sonradan davet ederek görüşmüşümdür. Bizim Meram Masamız ile sorunlarına hızlı çözümler üretip vatandaşlarımızın memnun kalmalarını sağladık. Fırsat bulduğumuz her anımızı vatandaşlarımızı ziyaret ederek değerlendirdik. Uzak yakın demeden tüm mahallelerimizi yılda en az birkaç kez ziyaret ettik. Bu ziyaretlere pandemi sürecinde bile ara vermedik. Şimdi de ‘Bizim Meram Buluşmaları’ adı altında mahallelerimize yeniden bir çıkarma yapıyor, hemşehrilerimizi dinliyor, yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatıyoruz. ‘Bizim Meram Taksi’de çok etkili bir iletişim yolu oldu bizim için. Tamamen doğal ve spontane gelişen bir sohbet ortamı oluyor. Vatandaşlarımız taleplerini, beklentisini, düşüncelerini anlatıyor, bizler de kafasındaki tüm soru işaretlerine yanıtlar veriyoruz. Binen her vatandaşımız sıcak bir sohbet ortamında aldığı yanıtlar sebebiyle taksiden mutlu iniyor. Bu sebeple her yönden değerli bulduğumuz bu çalışmayı da her fırsatta tekrarlamayı planlıyoruz” diye konuştu.
D.DOĞAN

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.