KOSKİ’NİN ARIZA VE KESİNTİLERİNE ANLIK ULAŞIM HİZMETİ

ABONE OL
Ağustos 17, 2022 06:33
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Netwifi

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, abonelerine en etkin ve güvenilir şekilde ürün-hizmet sunmanın yanında kamu idaresinde şeffaflık ilkesini de genele yayıyor.
KOSKİ Genel Müdürlüğü Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından geliştirilen ve www.koski.gov.tr resmi web sitesine eklenen “Arıza ve Kesintiler” sekmesi, vatandaşlarımızın ilçe ve mahalle bazlı arama yaparak arıza tipi ve arıza durumuna göre harita üzerinden yapılan çalışmanın durumu hakkında bilgi sahibi olmasını sağlıyor.
Arıza durumuna göre renk değiştiren ikonlara tıklayan vatandaşlar; arızanın adresi, müracaat, müdahale, bitiş süreleri, ekip numarası gibi bilgileri görüp, yol tarifi alabiliyor. Ayrıca vatandaşlara KOSKİ Genel Müdürlüğü tarafından gönderilen SMS ile bildirilen iş emri numarasına göre de arama yapılabiliyor.
Harita üzerinde su kesintisi olan arıza alanları arıza simgesi ve arıza alanının çizilmesi yöntemiyle gözlemlenebiliyor. Ayrıca vatandaşlar KOSKİ Genel Müdürlüğü’ne arıza bildirimi yaptıklarında kendilerine gelen SMS’deki bağlantıya tıklayarak direkt ilgili arıza konumuna odaklanan haritaya ulaşabiliyor. M.LEYLEK

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.